Статистика
![](/stat/1722069597)
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Березень » 20
19.03.2019 році відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Офіціант». Участь у цьому конкурсі приймала учениця професійно-технічного училища № 12 м. Бердичева Редич Дарина у супроводі майстра виробничого навчання Родюк Надії Миколаївни.
![](/7/2-1-1000x667.jpg)
![](/7/IMG_7755.jpg)
| |
|
|