Статистика
![](/stat/1722053310)
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Березень » 19
19 березня 2019 року на базі НМК ПТО у Житомирській області у рамках обласної методичної секції психологічної служби області проведено вебінар на тему: «Інформаційно-просвітницька та профілактична робота психологічної служби по запобіганню та протидії насильству», у якому брала участь психологічна служба
професійно-технічного училища №12 м. Бердичева
| |
|
|