Статистика
![](/stat/1722065105)
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
Головна » 2018 » Листопад » 14
14 листопада у молодіжному центрі «М-Формація», учні професійно-технічного училища №12 м.Бердичева приймали активну участь у семінарі «Участь молоді. Молодіжні ради України». Метою заходу було залучення молоді до проблем , які перешкоджають діяльності молодіжних рад України та пошук сучасних шляхів їх вирішення.
![](/14112018/46272075_317541925731490_7112682579110658048_n.jpg)
![](/14112018/46351728_317542105731472_5562527782749077504_n.jpg)
![](/14112018/46444528_317542022398147_5861179025166172160_n.jpg)
Переглядів:
285
|
Додав:
berdptu12
|
Дата:
14 Лис 2018
| |
|
|