Пн, 27 Тра 2024, 23:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно технічне училище       № 12 м. Бердичева

Меню сайту
Категорії розділу
Життя училища [82]
Події, що стались в житті училища
Електронні видання [3]
Електронні видання
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Бібліотека

Одним із факторів становлення особистості є бібліотека, книга, інформація, через яку сприймається світ.

Діяльність бібліотеки сприяє підготовці конкурентоспроможних фахівців і вихованню багатогранних особистостей. Для досягнення цієї мети бібліотека ставить такі завдання:

  • виховувати в учнів інформаційну культуру, культуру читання, формування вміння користуватися бібліотекою, її довідковим апаратом, розвиваючи творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм;
  • сприяти різними формами і методами бібліотечної роботи самоосвіті учнів і педагогів, забезпечувати літературою їх соціальні та культурні потреби;
  • сприяти вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов’язку, відкритої для інтелектуального духовного і творчого розвитку;
  • створення комфортного бібліотечного середовища; реформування бібліотеки в таку, яка б включала як традиційні, так і сучасні носії інформації;
  • співпрацювати з педагогічним колективом в реалізації всіх функцій.

Бібліотека має окреме приміщення, до якого входить читальна зала, абонемент та книгосховище загальною площею 97,1кв.м.

Фонд бібліотеки складає 12708 одиниць зберігання на різних носіях інформації.

З них:

  • підручників та навчальної літератури – 12708 примірників;
  • науково-популярної літератури – 8595 примірників;
  • художньої літератури – 4113 примірники;
  • періодика – 87 видань.

Обслуговує бібліотека 260 користувача. З них – 200 учнів, а решта інженерно-педагогічні працівники.

Найбільш поширеною формою популяризації книги є книжкова виставка. Книжкові виставки допомагають учням у доборі літератури при підготовці до занять, участі в різних масових заходах, розширенні кругозору.

На базі бібліотеки працює рада бібліотеки, соціально-психологічний театр "Берегиня", випускається газета "Учнівський мередіан".

Бібліотека приділяє велику увагу підвищенню виховного впливу книги на користувачів, а також популяризації бібліотечно-бібліографічних знань серед учнів за допомогою проведення різноманітних заходів – бесід, лекцій, бібліотечних уроків, огляди літератури з професій , практичних занять: “Наша бібліотека”, “Довідкова література”, та інші. Ці заходи дають знання про бібліотеку, бібліотечний фонд і формують навички користування ним. 

Педагогічний колектив і бібліотекар училища спільними зусиллями постійно шукають нових ефективних шляхів поглиблення знань учнів в естетичному, правовому, екологічному вихованні. А також у формуванні в них національної самосвідомості, духовної культури, інтелектуального і творчого розвитку, використовуючи при цьому різноманітні форми і методи роботи.

Літературно-мистецька вітальня, створена в бібліотеці, стала справжнім місцем спілкування учнів училища, всіх тих, хто любить літературу, поезію, музику, мистецтво. Мистецькі години, презентації нових книг та поетичних альманахів учнів та працівників училища, вечори поезії, зустрічі з поетами Житомирщини викликають неабиякий інтерес у присутніх.

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031